Pologloti - Бюро перекладів у Львові

Бюро перекладів у ЛьвовіБюро перекладів у Львові Poligloti здійснює переклади практично будь-якої тематики. Наша компанія займається перекладом різних текстів, документів, інструкцій, підбором перекладачів для конференцій, завіренням документів і безліччю інших завдань, пов'язаних з перекладами. Ми працюємо з більш ніж 50 мовами, серед яких є і дуже рідкісні.

Послуги бюро перекладів у Львові Poligloti:

 1. Письмовий переклад. У нашій компанії працює багато фахівців, які володіють не тільки певною іноземною мовою, але і знаннями в конкретній сфері. Кожен фахівець займається перекладом тексту тієї тематики, в якій він добре розбирається.
 2. Усний переклад. Ця послуга є менш поширеною, але її також замовляють. Усний переклад у Львові може знадобитися в тому випадку, коли необхідно перевести мову іноземних гостей або конференцію у режимі онлайн.
 3. Засвідчення перекладу. Наша компанія співпрацює з приватними нотаріусами, тому при необхідності ми можемо перевести документ і відразу завірити його.
 4. Редагування перекладу. Якщо ви не впевнені в повній правильності перекладу, наші професійні редактори уважно переглянуть текст і внесуть необхідні корективи.
 5. Переклади документів, сайтів, відеороликів, аудіозаписів і т. д. Найчастіше в нас замовлюють переклади документів у Львові. Неважливо, в якому вигляді знаходиться текст, який вам необхідно перевести. Просто надішліть нам матеріал - і ми виконаємо грамотний переклад!
 6. Термінове замовлення. Якщо вам необхідно перевести текст дуже терміново, фахівці зможуть виконати ваше замовлення в мінімально можливі терміни. При цьому якість роботи абсолютно не постраждає.
 7. Експертиза перекладів. Якщо ви захочете перевірити, чи правильно був зроблений переклад, ви можете замовити послугу вичитування тексту професійним філологом. Ця послуга обійдеться вам зовсім недорого.

Здійснивши замовлення в агентстві перекладів Львова Poligloti, ви отримаєте:

 • Високу якість перекладу. Ми працюємо тільки з професійними лінгвістами, які пройшли спеціальний відбір. Перед відправкою клієнту, готовий переклади у львовіпереклад перевіряється редактором і коректором. Це дозволяє отримати переклад максимальної якості.
 • Доступні ціни. Ціни бюро перекладів Poligloti досить демократичні. Ми не завищуємо ціни і максимально скорочуємо витрати, які не впливають на якість роботи. Крім того, в Poligloti часто роблять знижки для постійних клієнтів і зручні акції для нових замовників.
 • Дотримання термінів. Ми розуміємо, що клієнтам дуже важливо отримати свій переклад вчасно. Тому наші фахівці завжди дотримуються заданого плану. Якщо переклад дуже об'ємний, зазвичай ми встановимо графік роботи і надсилаємо його по частинам.
 • Грамотне оформлення. Фахівці завжди оформлюють переклад в необхідному стилі. Це особливо важливо для перекладу у Львові документів, оскільки в кожній країні існують свої правила для їх оформлення. Лінгвісти нашої компанії давно займаються перекладом документів і знають, як і для якої країни їх правильно оформлювати.
 • Регулярну підтримку. Наші співробітники завжди готові допомогти вам у будні дні та робочий час. Якщо у вас з'явиться додаткове завдання або нові вимоги щодо перекладу, ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджером і про все домовитися.

Щоб замовити роботу в центрі перекладів у Львові Poligloti, вам достатньо зв'язатися з нашими менеджерами через сайт. Ви можете замовити дзвінок, і найближчим часом вам зателефонують наші співробітники. Вони нададуть вам грамотні консультації і при необхідності допоможуть оформити замовлення.